ביטול דוח תנועה
ינואר 5, 2022 מאת admin כבוי

ביטול דוח תנועה

אנו משוכנעים שכל אחד מכם, במידה ואתם בעלי רכב, לא תמיד ציית לחוקי התנועה, "ותפס" אותו שוטר בקלקלתו. הדרך מפה לענישה היא קצרה מאוד. למי מבינכם שאינו מכיר את דיני התעבורה על בורים, נשמח להסביר כי קיימים שני סוגים של דוחות תנועה, ונתחיל מהסוג דווקא החמור יותר. במידה ועברתם על חוקי התעבורה, כמו למשל – נהגתם תחת השפעת סמים או השפעת אלכוהול, הייתם מעורבים בתאונת דרכים, או נהגתם יותר מדי, סביר להניח שתוזמנו לבית המשפט לדיון בעבירות שלכם. הסוג "הקליל יותר" מתבטא דווקא בקנסות. שיש לציין כי הן יכולות להגיע לסכומי עתק. אז אם קיבלתם דוח תנועה, מה האפשרויות הקבילות של ביטול דוח תנועה?

מה צריך לעשות על מנת ליהנות מהזכות של ביטול דוח תנועה?

הישראלי המצוי, בקבלו לידיו דוח תנועה, אצה לו דרכו לשאת בתשלום שלו לאלתר. אך עליכם להבין, אזרחי מדינת ישראל, שלכל בעיה אפשר למצוא פתרון מעשי, כמו למשל – בדמות של ביטול דוח תנועה. כדאי שתדעו, כי החוק בא לטובתכם. נתחיל מכך שיש לכם חודש מלא לפני שאתם חייבים לשלם את הדוח תנועה. בין אם מדובר על זימון לבית משפט, וכתב אישום בצדו, ובין אם מדובר בדוח תנועה שטומן בחובו קנס. אומנם אתם יכולים לנסות להיחלץ מן מצב הביש מזל הזה בכוחות עצמכם. ברם, כדאי לכם מאוד למצוא כמה שיותר מהר עורך דין מומחה לענייני תעבורה. הנוכחות והדינמיות שלו יעשו את כל ההבדל בין הרשעה לבין ניצחון בתיק התעבורתי שלכם. אל תרימו יותר מדי מהר את הידיים. תעמדו על הזכויות שלכם. אף במידה ומדובר רק על קנס. ככלות הכול, לא כולם נולדו להיות ה"בנים של רוטשילד", והמצב הכלכלי בארץ אינו מזהיר במיוחד, בלשון המעטה.

באיזה נסיבות יתאפשר ביטול דוח תנועה?

יש נסיבות שממש יעמדו לטובתכם, בהן יתאפשר ביטול דוח תנועה. באופן עקרוני, מי שתובע אתכם חייב להוכיח כי ממש ביצעתם את עבירת התנועה, שעל פיה קיבלתם את העונש. התביעה חייבת לעמוד בכל מיני תנאים, על פי חוק, בנהלים של משטרת ישראל, בפסיקה של בתי המשפט, וכיוצא בזאת. באי התקיים כל התנאים הנ"ל, ישנה אפשרות לבטל לאלתר את דוח התנועה. על מנת להמחיש זאת ביתר שאת, נדון על דוח תנועה למי שנהג וסימס או עשה שימוש כזה או אחר בטלפון הנייד. צריכים להתקיים לפחות ארבעה תנאים, אשר יחזקו את קבלת דוח התנועה. בהיעדר אחד מהם, תהיה זאת עילה מצוינת לביטול דוח התנועה. ואלו הם התנאים ההכרחיים – באם נציג החוק כתב את דוח התנועה בכתב שאינו קריא. כמו כן, נציג החוק חייב לתעד דוח התנועה את היחסיות של קשר העין, לרבות – מאיפה בדיוק ברכב שלו הוא הבחין בביצוע עבירת התנועה, לכאורה. בנוסף לכך, השוטר חייב להוסיף בדוח התנועה את הצבע המדויק של מכשיר הטלפון הנייד. וכיוצא בזה.