צמיגים בזול
ינואר 5, 2022 מאת admin כבוי

צמיגים בזול

קשה לדמיין רכב שאין בו צמיגים. משול הדבר לאדם בלי לב. עד כדי כך זה לא נתפס. למרות החשיבות הרבה של הצמיגים, וכבודם במקומם בהחלט מונח, ברגע שחושבים על צמיגים ממותגים, המחירים פשוט כל כך גבוהים, יש שיאמרו "בהגזמה פראית", כך שהמון בני אדם מחפשים את שביל המילוט. את דרך הביניים. מה שחשוב להרבה אנשים, הוא למצוא מקום שמוכר צמיגים בזול. נשאלת השאלה – זה שהצמיגים זולים, אומר בהכרח שהם לא איכותיים, שהם לא בטוחים מספיק? אף אחד מכם בוודאי לא ירצה להסתכן בלנהוג ברכב לא בטיחותי. על אחת כמה וכמה להסיע את הקרובים לו ברכב שאינו בטוח דיו. ובכן שאלנו את המומחים לדבר, ורובם אמרו – שממש לא בהכרח שהמחיר הזול בא על חשבון בטיחות ואיכות. לפעמים פשוט יוצאים במבצע, רוצים להיפטר ממלאי, לפנות את השטח למלאי חדש, וכיוצא בזאת.

האם צמיגים בזול הם המניע העיקרי לרכישה של צמיגים?

ניתן לומר בפה מלא, כי צמיגים בזול מהווים את המניעה העיקרי של בחירה בצמיגים מסוים, על פני צמיגים אחרים. אין מה לעשות, לא כולם נולדו עם כפית של כסף בפה, והמצב הכלכלי בימים אלו של הרבה מתושבי מדינת ישראל אינו מזהיר. אז כן, המניע של המחיר הוא בהחלט עשוי להטות את כף המאזניים. באופן כללי, כדאי שתדעו, כי הצרכן הישראלי, כמעט חמישה עשר אחוז מן האוכלוסייה, נוטים להתמקח על המחיר הראשוני. בשיעור של כשבעים אחוז מהם מצליחים לסגור דיל. והשאר הם כנראה "הפראיירים".

האם לפני בחירת צמיגים בזול יש לבצע הערכה של איכות?

הצ'אנס שנקרה לפניכם, לקנות צמיגים בזול, שלא יהיה על חשבון האיכות, זה למצוא פנצ'רייה שמוכרת צמיגים במבצע, מסיבה כזאת או אחרת. קשה שלא להתפתות לרכוש צמיגים במקום שמציע אותם בזול יותר מהממוצע בשוק. אבל אל תמהרו, תבחנו טוב טוב את האיכות של הצמיגים המוזלים במחיר. תבררו מי בדיוק ייצר אותם, ומה תאריך התפוגה שלהם. אנו בטוחים, שאם תעשו סקר מקדים, לא רק של השוואת מחירים של צמיגים, כי אם שמות היצרנים, מה אורך החיים של הצמיגים בזול, מי "האבא והאימא" שלהם, מה זמן האחריות, וכיוצא בזאת, תצליחו לקבל תמונת מצב אמתית על הצמיגים בזול, וממה נובעים הפערים במחיר הכה גדולים הללו.